+48 605 197 096
+48 605 197 096

Auta dostawcze i osobowe

27 sty 2021

Projekt Bez Tytułu

W ofercie Piglon.pl coraz więcej pojazdów. Samochody osobowe i dostawcze w atrakcyjnych cenach i w dopasowanym finansowaniu. Propozycje aktualizowane są na bieżąco, a auta dostępne od ręki.

Auta dostawcze.

Oferta samochodów dostawczych obejmuje zarówno pojazdy nowe jak i używane. Auta używane dostępne na stronie piglon.pl pochodzą z pewnych źródeł, posiadają do wglądu historię pojazdu i są przygotowane do drogi. Zawsze istnieje możliwość jazdy próbnej, oględzin samochodu czy wizyty w serwisie (po uprzednim umówieniu). W każdym przypadku jest możliwość sfinansowania zakupu poprzez leasing, kredyt lub pożyczkę.

Przejrzysta prezentacja samochodów na naszej stronie pozwala na zapoznanie się ze specyfikacją pojazdu i dokumentacją zdjęciową. Dzięki temu Szanowny Kliencie możesz podjąć wstępną decyzję o wyborze auta i złożyć wniosek leasingowy lub kredytowy. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę finansowania z załatwieniem większości spraw on-line, a spotykamy się dopiero na podpisaniu umowy.

Auta dostawcze nowe z reguły wymagają wyceny indywidualnej. W naszej ofercie znajdziesz Szanowny Kliencie pojazdy takich marek jak Fiat, Peugeot, Citroen, Opel, Renault, Volkswagen czy Ford. I co najważniejsze możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów, które przysługują w konkretnych markach na konkretne typy działalności np. usługi kurierskie a dobre finansowanie dopełni atrakcyjności oferty.

Auta osobowe

Oferta piglon.pl dotyczy samochodów osobowych nowych i dostawczych. Szeroka paleta aut daje duże możliwości wyboru samochodu najbardziej odpowiedniego dla klienta. Propozycje obejmują samochody, które z racji sprzedaży na fakturę VAT umożliwiają przekazanie pojazdu do leasingu. Oczywiście można tu również zastosować finansowanie kredytem. Jeżeli Klient od początku preferuje skorzystanie z kredytu oferta znacznie się poszerza, a my przygotowujemy wówczas propozycje indywidualne na auta, które sprzedawane są fakturę VAT marża lub umowę kupna-sprzedaży. Obecnie posiadamy ponad 1000 samochodów różnych marek i różnych klas.

Auta nowe podobnie jak nowe samochody dostawcze wymagają indywidualnej oferty i uzyskania rabatów i dlatego w tym przypadki prosimy o kontakt z naszą firmą, abyśmy mogli przygotować kompleksową propozycję.

Dodaj komentarz