+48 605 197 096
+48 605 197 096

Auta dostawcze – zabudowy

18 wrz 2020

Pojazd Id01222 Fiat Ducato L4H2 Furgon Blaszak Rozne Kolory 2.3hpi 130KM 2019 2020 003

W ofercie Piglon pojawiło się ostatnio sporo nowości. Duża paczka samochodów dostawczych z możliwością zabudowy do innych funkcjonalności, takich jak brygadówka, chłodnia lub mroźnia. Do zabudowy polecamy auta dostawcze z roczników 2018 i 2019. Dzięki takiej konfiguracji klient otrzymuje praktycznie od ręki młody rocznikowo samochód w dedykowanej zabudowie.

Możliwość zabudowy używanych samochodów dostawczych znacznie poszerza ofertę dla klientów. Teraz można nabyć pojazd, który jest trudno dostępny na rynku. Na przykład furgona chłodnię L4H3 można odebrać już po 2-3 tygodniach od daty wpłacenia zaliczki. Na popularnych portalach ogłoszeniowych można takie samochody policzyć na palcach jednej ręki. A w biznesie czas to pieniądz.

Nabyć brygadówkę w dobrej cenie i z niewielkim przebiegiem też nie jest łatwo. Samochody dostawcze z taką zabudową szybko znikają z ofert sprzedawców. W Piglon w krótkim czasie i atrakcyjnej cenie możemy przygotować samochód w takiej zabudowie. Klient otrzymuje samochód będący jeszcze na gwarancji producenta w cenie atrakcyjniejszej od tych oferowanych na rynku.

Wszystko to okraszone prostą procedurą leasingową, minimalną ilością dokumentów i szybkimi decyzjami kredytowymi lub leasingowymi.

Do wyboru kilkadziesiąt sztuk, które klienci mogą nabyć w wersji bazowej jako furgon blaszak lub które mogą zostać poddane zabudowie. Cały proces jest bardzo prosty – po dokonaniu wpłaty zaliczki samochód kieruje się do wykonania zabudowy. W międzyczasie procesuje się finansowanie zakupu. Firma maksymalnie skraca cały proces, aby zamówione auto dostawcze jak najszybciej trafiło do pracy na rzecz klienta. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy również do kontaktu, aby wyjaśnić wątpliwości lub uzyskać odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala rozwiązać wiele problemów oraz pokonać przeszkody, które mogą pojawić się na drodze do nabycia pojazdu. Dla klientów poszukujących pojazdy dostawcze mamy przygotowaną szeroką ofertę finansową. Bardzo ważny na początku każdej rozmowy jest ustalenie sytuacji klienta co umożliwia firmie dobór najbardziej dopasowanej formuły pozyskania finansowania.

Kontakt

Zapraszany do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez nasz profil na Facebooku.

Dodaj komentarz