+48 605 197 096
+48 605 197 096

Ford w ofercie Piglon

23 sty 2020

Nowe samochody marki FORD

Nowe samochody marki Ford są już dostępne w ofercie Piglon. Szeroka gama pojazdów Forda dostępna od ręki w atrakcyjnych cenach. Wyposażenie i ceny dostępne po nawiązaniu kontaktu i określeniu potrzeb klienta.

Segment B reprezentowany jest przez jednego z liderów rynku – model Fiesta. Ekonomiczne silniki, atrakcyjne wyposażenie tego modelu są charakterystycznymi cechami tego auta. Ponieważ samochody Fiesta dostępne są zarówno z rocznikiem produkcji 2019 jak i 2020, każdy z klientów znajdzie coś dla siebie.

Segment C to znany wszystkim Focus. Ford w tym segmencie jest mocnym graczem. Bardzo liczącym się na rynku flotowym. Model Focus jest atrakcyjnym kompaktem, świetnie wyposażonym z dobrymi silnikami. Ponieważ niezawodność Focusa znana jest zarządzającym flotami, dlatego od lat Focus to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów w swojej klasie.

Ford Mondeo może poszczycić się prestiżem, wspaniałymi cechami jezdnymi i obszernym wnętrzem. Reasumując – dla każdego klienta szukającego idealnego auta nie tylko dla rodziny, ale i do pracy jest doskonałym wyborem do zakupu. Koniecznie należy zwrócić uwagę, że ten model Forda oprócz klasycznych jednostek napędowych ma w swojej ofercie również napęd hybrydowy, który zdobywa coraz szerszy krąg użytkowników

Auta dostawcze to segment w którym Ford czuje się bardzo mocny. Transit w swoich wielu odmianach nadwoziowych jest istotnym graczem na polskim rynku. Cieszy się dużym zaufaniem klientów, a w Piglon jest dostępny w roczniku produkcji 2019 i 2020.

Ford to marka globalna. Od lat obecny w Polsce, często wyznacza trendy pojawiające się na rynku. Pierwsza wersja Focusa była rewolucyjna na rynku, narzuciła pewne rozwiązania, a w kolejnych wcieleniach ten model tylko utwierdzał że jest jednym z najważniejszych modeli na rynku w Polsce i Europie.

Dodaj komentarz