+48 605 197 096
+48 605 197 096

Kia dla firm

03 lut 2020

Reklama Na Facebook 1200x628 Px

Kia w ostatnich latach zdobyła uznanie polskich klientów. Gama modeli marki jest bardzo szeroka, a producent szybko reaguje na zmieniające się rynkowe trendy. Kia dla firm oferuje wyśmienite modele z wieloletnią gwarancją. Taka oferta znakomicie wpisuje się w potrzeby przedsiębiorców. Wysoka jakość i trwałość spowodowały również, że samochody marki Kia stały się atrakcyjnym produktem dla wynajmu średnio i długoterminowego.

Bardzo ciekawym modelem jest nowy Ceed. Wersja która zadebiutowała w roku 2018 bardzo dobrze wpasowała się w segment C. Wysokie wartości rezydualne spowodowały, że ten konkretny model uzyskuje bardzo dobre oferty w usługach wynajmu. W ofercie Piglon można znaleźć ciekawe oferty wynajmu na 12 miesięcy.

Kia dla firm to również coraz bardziej popularny model ProCeed. Ten samochód pozycjonowany pomiędzy klasą C a D doskonale sprawdza się w użytkowaniu. Sportowe zacięcie, interesujący wygląd i jednocześnie dobrze dopasowana cena to idealny mix dla menadżera. Kilka ofert wynajmu tego modelu można zobaczyć tutaj oraz w tym miejscu.

Przyglądając się gamie Ceed nie możemy pominąć ostatniej nowości – modelu XCeed. W samochodzie tym wykorzystano wszystko co najlepsze z klasycznego modelu Ceed i stworzono unikalne auto w swojej klasie. Na tym przykładzie widać jak gama pojazdów Kia dla firm powiększa się i oferuje bardzo ciekawe rozwiązania.

Bardzo interesującą pozycję w gamie aut marki Kia jest również Sportage. To bardzo ciekawa propozycja dla osób lubiących siedzieć wyżej i ceniących sobie komfort jazy. Dobrze wypada również w ofertach wynajmu o czym można przekonać się tutaj.

Dodaj komentarz