+48 605 197 096
+48 605 197 096

Kredyt na samochód i nie tylko

25 sty 2020

kredyt na auto i nie tylko

Nie każdy z nas prowadzi firmę, nie każda firma potrzebuje leasingu. Alternatywą jest oczywiście kredyt. Kredyt na samochód, na maszynę, na dom. W Piglon możesz sfinansować wiele potrzeb właśnie kredytem.

Kredyt samochodowy to jedna z najpopularniejszych form finansowania zakupu samochodu. Dotyczy nie tylko osób fizycznych, ale jest możliwa również dla firm. Więcej szczegółów jaką formę finansowania wybrać można znaleźć tutaj. Jest szybkim i skutecznym sposobem pozyskania środków. Dla każdej z grup kupujących będzie miała oczywiście różne korzyści.

Zalety kredytu mają trochę inny wymiar dla osób fizycznych a inny dla firm. Osoby fizyczne mogą sfinansować zakup samochodu przez kredyt w całości lub w części dzięki czemu np. mogą lepiej swój upatrzony samochód doposażyć. Dla firm mogą to być korzyści podatkowe (możliwość jednorazowego odliczenia podatku VAT w wysokości adekwatnej do rodzaju samochodu), ubezpieczeniowe (możliwość zawarcia ubezpieczenia własnego bez żadnych dodatkowych obostrzeń). I dla obu grup kredytobiorców – możliwość zakończenia wcześniej umowy kredytowej w prostszy sposób niż leasingu.

Dla firm korzyść jest jeszcze jedna . Kredytem można sfinansować również pojazdy, które nie kwalifikują się często do leasingu. Samochody kupowane od osób fizycznych (umowa kupna-sprzedaży) lub auta starsze niż dopuszczalne przez firmy leasingowe. I zawsze auto posiada numer rejestracyjny z powiatu w którym firma jest zarejestrowana.

Oczywiście kredyt nie dotyczy tylko samochodów. Maszyny, urządzenia, nieruchomości – kredyt może skutecznie wesprzeć potrzeby klienta. Z pomocą Piglon każdy klient może skorzystać z atrakcyjnej oferty kredytowej i spełnić wszystkie swoje potrzeby. Kredytobiorcy mogą uzyskać wyczerpujące informacje i porady, aby proces kredytowania przebiegł szybko i bez problemów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości uzyskania kredytu na dowolny cel? 
Napisz lub zadzwoń. 

Dodaj komentarz