+48 605 197 096
+48 605 197 096

Leasing online – sfinansuj wszystko co chcesz

09 sty 2020

Key for buy and lease

Za co klienci cenią leasing? Prostota i łatwość uzyskania tej formy finansowania powoduje ciągły wzrost tego sektora finansów. Ale kojarzymy to głównie w odniesieniu do samochodów i droższych maszyn oraz urządzeń. W dostępnej na rynku ofercie można jednak znaleźć finansowanie dla przedmiotów mniej wartościowych, których codziennie używamy w domu czy w pracy. Dotychczas przedsiębiorcy wykładali gotówkę lub wspomagali się kredytem, ale od niedawna można do tego celu wykorzystać leasing. I to bez wychodzenia z domu lub biura – rozwiązaniem jest leasing online.

Asortyment przedmiotów do finansowania jest bardzo szeroki. Od typowych urządzeń elektronicznych takich jak komputery, telefony, tablety czy telewizory do urządzeń ogrodowych, medycznych, sprzątających i rekreacyjnych. Ważne by sklep w którym klient kupuje – stacjonarny lub online – posiadał możliwość wystawienia faktury VAT z polskim NIP-em. Minimalna wartość leasingowanego online przedmiotu to 500 zł a czas decyzji liczony jest w minutach. Co ważne, to klient dopasowuje parametry oferty do własnych potrzeb i możliwości.

Leasing online to duże ułatwienie na przedsiębiorców – można maksymalnie skrócić proces zakupu niezbędnego przedmiotu. I czekać na przesyłkę lub wybrać się do sklepu już tylko po odbiór zakupionego sprzętu. To również ważny atut dla sprzedających, którzy mogą zaproponować ciekawy i szybki model finansowania. Bo sprzedawca otrzymuje zapłatę za zakupiony towar tak szybko jakby klient płacił gotówką lub szybkim przelewem.

Gama produktów dostępnych do finansowania leasingiem ciągle się poszerza. Ten sektor branży leasingowej rozwija się dynamicznie, obejmuje swoim zasięgiem coraz większą ilość punktów sprzedaży. Ale co ważne jest ważnym elementem w przygotowaniach aby leasing online objął takie elementy jak samochody osobowe, samochody dostawcze, ciężarówki, ciągniki siodłowe, maszyny i urządzenia.

Dodaj komentarz