Finansowanie

Faktoring

Prosty sposób na faktoring

Twoja firma rozwija się szybciej i lepiej niż to zaplanowałeś?

Potrzebujesz środków finansowych na zakup kolejnego auta?

Już dziś potrzebujesz gotówki, która jest jeszcze u Twoich kontrahentów w nieopłaconych fakturach?

Chcesz sfinansować raty kredytowe, pierwszą ratę leasingową lub ubezpieczenie?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK”, to jesteś we właściwym miejscu! Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Tak naprawdę masz środki finansowe. Potrzebujesz je tylko „uwolnić”!

Piglon Faktoring Sebastian Wilk

Faktoring

"Faktoring to nowoczesne rozwiązanie dla dobrze prosperujących firm.

Sięga po nie z roku na rok coraz więcej przedsiębiorców, ponieważ ta usługa rozwiązuje problem długich terminów płatności.

Jest wiele wariantów tej formy finansowania: faktoring pełny i z regresem, połączony z usługami windykacyjnymi. Zmienne są też koszty i sposoby rozliczania. Pełnej informacji udzielą Państwu nasi specjaliści."
Sebastian Wilk - Dyrektor ds. faktoringu
Jak działa w praktyce?

Przedsiębiorca nie musi czekać kilkunastu tygodni na zapłatę za wykonaną usługę. Wynagrodzenie może otrzymać w ciągu kilku godzin od wystawienia i zgłoszenia faktury do finansowania.

Dla kogo jest?

Jest to rozwiązanie szczególnie doceniane przez firmy o wysokiej dynamice rozwoju. Szybka wypłata wynagrodzenia za wykonaną pracę umożliwia inwestowanie pieniędzy w zakup potrzebnych do realizacji kolejnych zamówień środków trwałych np. samochodu dostawczego lub maszyny. Zwłaszcza wtedy, gdy sięgamy po leasing i potrzebujemy środków na pierwszą ratę i ubezpieczenie.

Gdzie i z kim podpisać umowę?

Na rynku finansowym działa wiele firm świadczących usługi faktoringowe. Ważne jest, aby warunki umowy były dostosowane do specyfiki branży, w której działamy. Terminy, koszty, sposób zgłoszenia faktur do finansowania, to wszystko jest bardzo istotne w końcowym rozliczeniu.

Jak możemy pomóc?

Pracownicy PIGLON współpracują z liderami w branży faktoringowej, jesteśmy w stanie obiektywnie doradzić wybór faktora. Pomagamy dostosować sposób finansowania do aktualnych potrzeb i możliwości naszego Klienta, tak by wszystkie strony transakcji zyskały na tym jak najwięcej korzyści.

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę finansowania bez dodatkowych kosztów.

Oddzwonimy.

Invalid Email
Invalid Number

Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej.

Albert Einstein