Finansowanie

Kredyt

Prosty sposób na kredyt

Dlaczego kredyt samochodowy?

Zakup pojazdu wiąże się zazwyczaj z koniecznością zaciągnięcia dodatkowego zobowiązania. Osoby nie posiadające wystarczających środków finansowych powinny zwrócić uwagę na kredyt samochodowy dostępny w Piglon.

Nawet jeśli dealer wraz z ofertą samochodu przedstawił ofertę kredytu, to również wtedy warto zapytać nas o naszą kontrofertę. Kredyty u dealerów bywają dość łatwo dostępne, ale niestety najczęściej nie są tanie. Sprzedaż droższego kredytu pozwala bowiem „odzyskać” część marży, z jakiej dealer rezygnuje, udzielając klientowi rabatu do ceny pojazdu. Klienci zazwyczaj koncentrują się właśnie na cenie samochodu i jednocześnie - mniej lub bardziej świadomie - akceptują wyższe koszty kredytu. Tymczasem wystarczy sprawdzić poziom cenowy oferty kredytowej złożonej przez dealera w naszej firmie, aby uzyskać naprawdę niskie oprocentowanie.

Czym jest kredyt samochodowy?

Kredyt samochodowy jest jednym z najpopularniejszych sposobów pozyskania brakujących pieniędzy na zakup auta. Nie zapominajmy przy tym, że za pomocą kredytu samochodowego sfinansować można zarówno kupno ciężarówki, autobusu, jak i auta osobowego, zarówno nowych jak i używanych. Celowość rozwiązania pozwala zastosować dodatkowe zabezpieczenie w postaci przedmiotu finansowania, co przekłada się na atrakcyjniejszą dla kredytobiorcy cenę.

Zalety kredytu samochodowego

Niższy koszt w porównaniu z kredytem gotówkowym.

Okres finansowania sięgający nawet 10 lat. Rozłożenie spłaty kredytu na
wiele lat pozwala znacznie obniżyć kwotę miesięcznej raty i dostosować ją do
własnych możliwości.

Umożliwia wyższą (w porównaniu z kredytem gotówkowym) kwotę zobowiązania a tym samym poszerza listę dostępnych cenowo samochodów.

Wybór dogodnego wariantu spłaty. Zobowiązanie może być spłacane w
ratach równych lub malejących, a także z zastosowaniem raty balonowej,
przypadającej na koniec okresu finansowania.

Możliwość sfinansowania zarówno nowych, jak i używanych pojazdów.

Przedsiębiorcy mogą ująć w kosztach firmy koszty pozyskania kredytu, zatem jest to rozwiązanie korzystne podatkowo.

Nasza firma proponuje usługi kredytowe zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Upraszczamy procedury tak, aby Klient dostarczył nam tylko niezbędne dokumenty.

Do otrzymania kredytu często wystarczy jedynie podpis. Ponadto posiadamy wynegocjowane, preferencyjne warunki dla naszych Klientów.

Nie zwlekaj,
skontaktuj się z nami.

Pomożemy wybrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę finansowania bez dodatkowych kosztów.

Oddzwonimy.

Invalid Email
Invalid Number

Interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem.

Henry Ford