+48 605 197 096
+48 605 197 096

Nowe samochody w ofercie

13 sty 2020

Colorful Cars Stock. Small European Vehicles in Stock. Many Colors to Choose From. Dealership Cars Stock. Transportation Photo Collection

W Nowy Rok z nową ofertą. Już od stycznia można z naszą pomocą wybierać nowe samochody w szerokiej gamie aut osobowych i dostawczych. Nowe auta z odbiorem u dealerów z dobrym wyposażeniem plus atrakcyjne rabaty.

Nowe samochody i ich duży wybór w jednym miejscu to komfort zakupu dla każdego klienta. Szczególnie, że nowego auta nie trzeba oglądać przed zakupem, wystarczy go zamówić. Nowy pojazd to również znacznie prostszy i szybszy leasing, kredyt czy pożyczka. Takie właśnie usługi finansowania można znaleźć m.in. na naszej stronie. Gdy dodamy do tego atrakcyjne rabaty to zakup nowego pojazdu może być tylko przyjemnością.

Według raportów publikowanych m.in. przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar ilość sprzedanych samochodów notuje kolejne rekordy. Podobną tendencję zauważa Związek Polskiego Leasingu i odnotowuje znaczny wzrost finansowania nowych samochodów. Widać więc optymizm przedsiębiorców, którzy chętnie unowocześniają swoje floty lub zwiększają ich stan posiadania. Tym bardziej polecamy kontakt z nami i skorzystanie z wyjątkowych cen, które w połączeniu z finansowaniem daje duże korzyści zakupu. Atrakcyjne rabaty i nowe samochody znajdą u nas klienci prywatni i przedsiębiorcy. I najważniejsze – nowe auta są dostępne od ręki, a czas do odbioru to jedynie czas poświęcony na przygotowanie finansowania i rejestrację pojazdu.

Każdy klient znajdzie odpowiednią dla siebie formę finansowania. Klasyczny leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczkę leasingową oraz wynajem – to oferta dla przedsiębiorców. Dla klientów indywidualnych dopasujemy kredyt lub coraz bardziej popularny leasing konsumencki. Korzystając z naszej oferty na nowe samochody i atrakcyjne rabaty klient ułatwia firmom finansującym podjęcie decyzji. Nowe auta i dobre ceny to mniejsze ryzyko finansowania transakcji, a więc szybsza decyzja i korzystniejsze warunki.

Dodaj komentarz