+48 605 197 096
+48 605 197 096

Tesla w ofercie.

10 kwi 2021

Tesla Model 3

W Piglon.pl czas na samochody elektryczne. Od kwietnia 2021 naszym klientom możemy zaproponować samochody marki Tesla. Pojazdy tej marki są znane praktycznie każdemu kierowcy i miłośnikowi samochodów, zwłaszcza elektrycznych.

Tesla Model 3

Model 3 to obecnie najtańsza propozycja w ofercie marki. Ale równie godna uwagi jak pozostałe modele. W naszej ofercie można znaleźć propozycje samochodów baterią 75kWh i przedłużonym zasięgiem do 580km. Wszystkie proponowane auta posiadają napęd na cztery koła.

Tesla podobnie jak wszystkie samochody elektryczne może pochwalić się fantastycznym przyspieszeniem do setki. Wynik 4,4s dorównuje samochodom z mocnymi i dużymi silnikami tradycyjnymi. Tutaj jednak odbywa się wszystko ekologicznie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo samochody w wersji Long Range w różnych kolorach: oferta biały, oferta niebieski i oferta czerwony. Klikając w nazwy poszczególnych kolorów poznacie Państwo parametry i wyposażenie samochodów.

Do każdej Tesli mamy przygotowane atrakcyjne finansowanie, które zadowoli każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji o leasingu lub kredycie.

Tesla – odrobina historii

Historia marki zaczęła się w roku 2003, kiedy to grupa inżynierów chciała udowodnić, że da się stworzyć samochód w pełni elektryczny bez kompromisów i drogi na skróty. I pięć lat później pojawił się pierwszy pojazd marki Tesla – model Roadster. Doświadczenie zdobyte przy tworzeniu pierwszego samochodu pozwoliło później przedstawić klientom Model S, który całkowicie zmienił postrzeganie aut elektrycznych na świecie. Pojawienie się tego samochodu spowodowało znaczne przyspieszenie prac nad samochodami elektrycznymi przez producentów, którzy do tamtego czasu zajmowali się produkcją aut elektrycznych. Kolejnym modelem w ofercie marki był Model X – najszybszy i najbardziej wszechstronny elektryczny SUV. Już rok później na rynku debiutuje Model 3 – mały sedan, którego masowa produkcja ma pomóc zelektryfikować rynek motoryzacyjny. Marka jest też obecna na rynku samochodów ciężarowych z modelem Semi. A ofertę uzupełnia Model Y – średniej wielkości SUV z miejscem nawet dla siedmiu osób.

Można więc założyć, że Tesla jest pionierem i prekursorem w zakresie produkcji samochodów elektrycznych. Być może i Polska doczeka się własnego auta elektrycznego – prace nad projektem Izera idą pełną parą

Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz