+48 605 197 096
+48 605 197 096

Toyota Corolla w Piglon

09 mar 2020

Corola 3

W miesiącu marcu w ofercie Piglon pojawiła się Toyota Corolla – niezawodne auto ze sprawdzonym silnikiem hybrydowym. Tylko w finansowaniu pozyskanym u nas.

Atrakcyjna bryła, dobre wyposażenie. Pojazdy dostępne tylko w marcu. Warto skorzystać z okazji zakupu auta marki Toyota i cieszyć się komfortowym użytkowaniem.

Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort Sedan ze skrzynią e-CVT, lakierem metalik, pakietem Connect i alarmem. Katalogowa cena 104 400 zł brutto, a w naszej ofercie i z naszym finansowanie można nabyć ten samochód za 86 238 zł brutto. Poniżej przykładowe symulacje oferty leasingowej.

Przykładowa symulacja leasingu

Oferta oczywiście jest również dostępna dla osób fizycznych – aby poznać ratę kredytu zapraszamy do kontaktu.

Samochody Toyota Corolla są dostępne w dwóch kolorach – czarnym Eclipse Black oraz srebrnym Silver Diamond. Ilość samochodów ograniczona więc czas odgrywa ważną rolę. Dlatego oferta finansowania jest w prostej szybkiej procedurze. Z minimalną ilością dokumentów.

Zapraszamy do kontaktu, żeby poznać szczegóły oferty na Toyotę Corollę. Oferta ograniczona czasowo i jest aktualna tylko do końca marca 2020 lub wyczerpania zapasów. Dla poszukujących innych marek i modeli oczywiście możemy przedstawić samochody wielu innych marek. Zawsze w dobrych cenach i z atrakcyjnym finansowaniem .

Dodaj komentarz