Ubezpieczenie GAP

PRAKTYCZNE WSPARCIE

GAP - Guaranteed Asset Protection

Leasing auta powinien być łatwy w otrzymaniu, w obsłudze i w zakończeniu. Aby naprawdę taki był, powinieneś pomyśleć o zabezpieczeniu umowy, aby trudne sytuacje nie skomplikowały przebiegu umowy i funkcjonowania Twojego biznesu.

Gdy będziesz miał zwykłą stłuczkę, to polisa Auto Casco pozwoli Ci zlikwidować szkodę i uchronić przed jej negatywnymi następstwami. Jeśli w polisie AC zniesiono udział własny, to nie będziesz miał większych strat, poza stratą czasu, który poświęcisz na naprawę pojazdu. Ale gdy zdarzy się szkoda całkowita, to sytuacja może się mocno skomplikować!

Jak sobie z tym poradzić?

Załóżmy, że po spłaceniu 2-3 rat samochód wartości 100 000 zł trafi do kasacji lub zostanie skradziony oraz że Ubezpieczyciel przyzna odszkodowanie w wysokości 90% jego wartości z faktury zakupu, czyli 90 000 zł. Umowę leasingu trzeba będzie zakończyć i spłacić pozostałe raty o wartości 110 000 zł. W ostatecznym rozliczeniu między tym, co pozostało do spłacenia firmie leasingowej, a tym co otrzymasz w ramach odszkodowania wystąpi różnica 20 000 zł. Skąd wziąć te pieniądze?

Mamy rozwiązanie!

Odpowiedzią jest ubezpieczenie GAP, które – w dużym uproszczeniu – pokryje stratę związaną z utratą wartości pojazdu w czasie. Jest ono swego rodzaju uzupełnieniem polisy Auto Casco. To naprawdę upraszcza obsługę umowy leasingu – nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nasi pracownicy za każdym razem przedstawią Ci również ofertę zawierająca ubezpieczenia GAP i wyjaśnią jak ono działa. Dodatek do raty miesięcznej (składka) zazwyczaj nie jest duży. Już za kilkadziesiąt złotych możesz wykupić gwarancję spokoju, również w przypadku szkody całkowitej.

Piglon Ubezpieczenie GAP

Kiedy warto rozważyć zakup GAP?

Nie tylko do leasingu! To ubezpieczenie warto mieć również w przypadku, gdy finansujesz auto kredytem lub pożyczką leasingową. W każdym z tych przypadków otrzymasz od nas odpowiednią i niedrogą ofertę.

GAP

niska opłata miesięczna
ochrona przed utratą wartości pojazdu
łatwiejsze zakończenie umowy

Ochrona GAP do każdego finansowania

Skontaktuj się z nami i otrzymaj najlepszą ofertę ubezpieczenia GAP!

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę finansowania bez dodatkowych kosztów.

Oddzwonimy.

Invalid Email
Invalid Number

Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej.

Albert Einstein