+48 605 197 096
+48 605 197 096

Wynajem aut używanych

27 sty 2020

Długoterminowy wynajem aut używanych

Wynajem długoterminowy to coraz częściej spotykana forma pozyskania środka transportu. Do niedawna regułą był wynajem pojazdów fabrycznie nowych. Ale od jakiegoś czasu coraz częściej można spotkać oferty na wynajem aut używanych.

W ofercie Piglon każdego miesiąca pojawiają się samochody używane, które można wynająć na 24 lub 36 miesięcy. W cenie oczywiście serwis, ubezpieczenie i assistance oraz opony. Wszystkie pojazdy są skrupulatnie serwisowane, z dobrymi i sprawdzonymi przebiegami.

Przy udziale Piglon można wynająć samochód dla początkującego handlowca. Na przykład Renault Clio już za niewiele ponad 820 zł netto przy limicie 15 000 km na rok. To dobre rozwiązanie przy tworzeniu nowego stanowiska pracy, kiedy względy budżetowe odgrywają kluczową rolę.

Długoterminowy wynajem aut używanych to też dobre rozwiązanie dla menadżerów,. Tych menadżerów, którzy traktują samochód jako narzędzie pracy, a cena jego użytkowania ma dla nich istotne znaczenie. I dzięki Piglon można korzystać już od 1000 zł netto z walorów Volkswagena Passata, a od nieco ponad 1800 zł netto z uroków Audi A4. Oferta często zawiera również pojazdy premium, które wypadają nadwyraz korzystnie. Dlatego w styczniu o lutym można korzystnie wynająć Mercedesa GLA.

Do uzyskania zgody na wynajem aut używanych wystarczy minimum dokumentów. Tylko pojedyncze formularze z danymi klienta i dokumenty finansowe. Szybkie decyzje kredytowe w połączeniu z faktem, że samochody są dostępne od ręki gwarantują, że klient w bardzo krótkim czasie może cieszyć się z użytkowania wybranego samochodu.

Więcej informacji oraz pełna lista samochodów dostępnych w długoterminowym wynajmie aut używanych podczas kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Dodaj komentarz