+48 605 197 096
+48 605 197 096

Wynajem długoterminowy

16 mar 2020

Pretty girl showing the car key
Wynajem długoterminowy

Oferta na wynajem długoterminowy w Piglon powiększyła się o ponad dwieście pozycji. Już teraz dostępne są pojazdy wielu marek na okres trzech i czterech lat. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli zastanawiacie się jeszcze nad wyborem formy finansowania materiał do podjęcia decyzji znajdzie tutaj.

Dotychczas Piglon oferował w tej usłudze tylko pojazdy marki KIA i tylko na okres 12 miesięcy. Przykładowe oferty można zobaczyć tutaj, Usługa dostępna dla każdego, bardzo prostej budowy, ale nasi klienci poszukiwali również możliwości wynajmu na okres dłuższy niż rok. Dlatego wynajem długoterminowy został poszerzony o inne okresy możliwe do wyboru przy podpisaniu umowy.

Wychodząc Państwu na przeciw dodaliśmy do naszej oferty wynajem długoterminowy na okres 36 lu 48 miesięcy. Paleta dostępnych samochodów jest spora. Są pojazdy budżetowe takie jak Fiat Tipo czy Hyundai i20 i i30. Oferta zawiera również marki premium, świetnie wyposażone z praktycznie dostępne od ręki. Samochody BMW czy Mercedesa powinny zadowolić każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Wynajem długoterminowy to przede wszystkim pewność stałej raty i możliwość zaplanowania budżetu firmy w kontekście użytkowania pojazdów na długi okres. Solidny partner zwiększa spokój prowadzenia biznesu i daje możliwość skupienia się na prowadzeniu własnej firmy.

Tym samym oferta pojazdów w Piglon stała się kompletna. Posiadamy obecnie wynajem średnio i długoterminowy. Dla każdego klienta – i tego działającego od dzisiaj i tego o już stabilnej pozycji rynkowej i finansowej. Prosta procedura i minimum dokumentów sprawią, że bez dużego wysiłku przedsiębiorcy mogą się cieszyć nowym samochodem.

Pełna oferta samochodów w wynajmie długoterminowym znajduje się w tym miejscu – WYNAJEM. Więcej informacji można uzyskać wysyłając do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz