+48 605 197 096
+48 605 197 096

Wynajem wraca do oferty.

25 sty 2022

Wynajem Kia

Od stycznia Piglon.pl oferuje ponownie wynajem samochodów osobowych w kontraktach średnioterminowych. Możliwe są umowy na sześć lub dwanaście miesięcy.

Dlaczego wynajem?

Od stycznia 2022 nastąpiły dość istotne zmiany dotyczące wykupu pojazdów z umów leasingu. Klienci poszukują więc rozwiązań, które pozwolą uniknąć dodatkowych obciążeń podatkowych. Wynajem to świetne rozwiązanie dla osób potrzebujących nowego pojazdu, ale nie planujących wykupu tych samochodów na własność.

Samochody KIA w wynajmie.

W ofercie piglon.pl pojawiły się dwa modele marki KIA: Ceed i Sportage. Dobrze wyposażone z manualnymi skrzyniami biegów. Kia Ceed w wersji hatchback i opcji wynajmu na 6 lub 12 mcy z różnymi przebiegami. Podobnie Kia Sportage z dynamicznym silnikiem Minimum formalności i maksimum frajdy z użytkowania.

Samochody marki KIA zdobywają coraz większą popularność wśród polskich klientów. Znakomita relacja ceny do jakości, szeroka gama i budząca zainteresowanie linia każdego modelu są wizytówką firmy od kilku lat. Auta bardzo dobrze spisują się w wynajmie krótko, średnio i długoterminowym. Z tego powodu coraz więcej firm rozważa zakup pojazdów tej marki do firmowych flot.

Prosty wynajem w Piglon.pl

Prosta i przejrzysta oferta zawiera wszystko to co powinno usatysfakcjonować każdego klienta. Rata zawiera serwis, ubezpieczenie, opony oraz oczywiście część finansową. Co ważne, jeśli klient nie chce tracić czasu na analizy kredytowe to nasza oferta doskonale spełnia to kryterium. Całość sprowadza się do podpisania umowy, wpłaty kaucji zabezpieczającej i rejestracji pojazdu. Do każdego samochodu montowany jest system GPS.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do kontaktu i śledzenia naszego konta na Facebooku.

Dodaj komentarz